افزایش کارایی و کسب نتیجه بهتر با پلت فرم مربیان آپولو

ایجاد برنامه ورزشی ، راهنمای مربوط به تغذیه ، امکان برقرای ارتباط با ورزشکاران و آنالیز پیشرفت آنها در بازه های زمانی مشخص در خارج از محیط باشگاه از جمله امکانات پنل مربیان است.

 افزایش کارایی     نتیجه بهتر در زمان کمتر    راهنمایی کامل شیوه زندگی

درخواست رایگان دموی پنل مربی

پنل مربی نرم افزار آپولو

ویژگی های پنل مربی نرم افزار آپولو

دسترسی به مجموعه ابزارهای متنوع برای مربیان که قابلیت تنظیم داشته و آنها را قادر می سازد براساس استراتژی مربیگری خود بهترین روش تمرینی را برای شاگردانشان انتخاب کرده و نمودار پیشرفت آنها را در سیستم دنبال کنند.

پیگیری پیشرفت

مربیان با استفاده از چندین معیار می توانند روند رشد یا عدم رشد ورزشکاران را پیگیری کرده و براساس گزارشات، تصمیم یا روش تمرینی جدیدی را اتخاذ کنند.

راهنمای تغذیه

ایجاد برنامه های غذایی با مشخص کردن کالری هر نوع غذا ، ایجاد برنامه های غذایی سفارشی برای مربیان حرفه ای از جمله ویژگی های هیجان انگیز پنل مربیان است.

مشاهده کلاس ها

امکان مشاهده کلاسهای تحت پوشش برای زمانبندی و مدیریت بهتر آنها جهت رسیدگی به ورزشکاران در لیست انتظار از جمله ویژگی های پنل مربیان است.

مربی همراه

دریافت گزارشات و ارتباط با ورزشکاران بر روی تلفن همراه این امکان را به مربیان میدهد تا در تمامی زمان ها بر عملکرد ورزشکاران خود نظارت داشته باشند.

مربی خصوصی

برنامه های خصوصی ورزشی ، برنامه های خصوصی غذایی و توصیه های مکمل های غذایی برای ورزشکاران VIP از جمله ویژگی های در دسترس مربیان است.

راهنمای ورزشی

مربیان با ایجاد برنامه ورزشی جدید و یا استفاده از برنامه های قبلی می توانند از این پایگاه داده قوی برای مقایسه و نتیجه گیری نتایج بهره ببرند.

مشاوران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

021 4044 2806