مدیریت کمدها

تعریف تعداد کمد
کمد عمومی و خصوصی
کمد در دست تعمیر

گزارشات

گزارش ترددها
گزارش پرداخت شهریه
گزارش تمدید اکانت ها

مدیریت مربیان

تعریف کلاس مربیان
حضور و غیاب مربیان
فیش حقوق مربیان

مدیریت حسابداری

مدیریت پرداخت ها
مدیریت دریافت ها
مدیریت حقوق ها

مدیریت کلاسها

تفکیک کلاس ها
میهمان / تک جلسه ای
داشبورد مدیریتی

ثبت نام ورزشکاران

تشکیل پرونده
ثبت ورود و خروج
سطح دسترسی

امکانات عمومی و پایه

نرم افزار باشگاهی آپولو

تمامی امکانات مورد نیاز برای اتوماسیون باشگاه‌های ورزشی خصوصی و اماکن ورزشی دولتی در نرم افزار آپولو تعبیه شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نرم افزار باشگاه آپولو می توانید از طریق لینک زیر کاتالوگ آپولو را دانلود کنید. جهت دریافت دمو نرم افزار لطفا درخواستتان را از طریق صفحه درخواست دمو برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت اطلاعات تکمیلی برای شما ارسال گردد.

دانلود کاتالوگ

مدیریت اتوماتیک با نرم افزار باشگاه 

مدیران باشگاه های ورزشی با تحویل یک کارت به ورزشکاران می توانند آسایش و راحتی را برای آنها تا زمانی که در محل باشگاه حضور دارند، تامین کنند. این حس خوب می تواند در روند تداوم مشتری مداری بسیار حائز اهمیت باشد. ویژگی های جذاب نرم افزار باشگاهی آپولو همراه با تجهیزات سخت افزاری این امکان را برای ورزشکاران فراهم کرده تا با خودروی خود وارد پارکینگ مجموعه شده، از گیت های تردد عبور کنند، کمد اختصاصی خود را باز کرده و در صورت نیاز از بوفه باشگاه بدون اینکه نیاز به پرداخت پول نقد یا پرداخت با کارت بانکی باشد، خرید کنند.

سخت افزار های قابل اتصال

به نرم افزار باشگاهی آپولو 

شرکت افق فرا ویژن ، یکی از بزرگترین وارد کنندگان سیستم های کنترل تردد در ایران بوده و ارائه دهنده انواع دستگاه های تشخیص چهره سازگار با نرم افزار آپولو است. در برخی از باشگاه های ورزشی ، مدیران از سیستم های تشخیص چهره استفاده میکنند (XBODY) که این دستگاه براساس تصویر شخص امکان تجزیه و تحلیل تعداد جلسات و نوع کلاس را فراهم می کند. از ویژگی های سیستم های تشخیص چهره افق فرا ویژن ثبت ظرفیت بالای چهره (3000 نفر) و قابلیت اتصال به نرم افزار وب (WebSocket) است که این امکان را برای مدیران فراهم می کنند که از هر جایی  بتوانند ترددها را کنترل کنند.

دستگاه تشخیص چهره متصل به نرم افزار باشگاه آپولو

امروزه بسیاری از مدیران باشگاه های ورزشی که از سیستم های کارتی استفاده میکنند به دلیل قیمت بالای کارت ، هزینه های مربوط به چاپ کارت و گم شدن آن توسط ورزشکاران ، دستگاه های خود را به سیستم اثر انگشت مجهز می کنند. کلیه دستگاه‌های اثر انگشت افق فرا ویژن دارای آنتن (Wifi) (بصورت سفارشی) می باشد و نیازی به کابل کشی برای اتصال به نرم افزار نیست. از ویژگی های بارز دستگاه های اثر انگشت افق فرا ویژن سنسورهای نوری با کیفیت بالا می باشد که با ویژگی (WebSocket) امکان اتصال نرم افزار در بستر وب فراهم می شود.

دستگاه اثر انگشتی متصل به نرم افزار باشگاه آپولو

نرم افزار آپولو امکان اتصال دستگاه کارت خوان بدون تماس (RFID) را نیز دارا می باشد و این امکان را برای مشتریان فراهم میسازد که با استفاده از این دستگاه، کارت های اعتباری را شارژ کرده و در مجموعه استفاده کنند. کارت خوان ها قیمت بسیار مناسب و اقتصادی داشته و به راحتی شما را قادر میسازد با هزینه اندک باشگاه خود را اتوماسیون کنید.

دستگاه کارت خوان متصل به نرم افزار باشگاه آپولو

نحوه کارکرد این قفل به این صورت است که ورزشکاران با نشان دادن دستبند و یا با ثبت اثر انگشت خود بر روی سیستم مدیریت قفل مرکزی کمدها ، میتوانند از کمد و یا رختکن استفاده کنند. به این صورت که بعد از ثبت اثر انگشت یا دستبند ، یک کمد برای آنها باز شده و شماره کمد بر روی نمایشگر روبروی آنها نمایش داده می شود که آنها را قادر میسازد به کمد خود دسترسی داشته باشند. همچنین تمام کمدهای خالی ، پر و یا خارج از دسترس در نرم افرار نمایش داده میشود و مدیریت کامل کمدها و رختکن در اختیار اپراتور خواهد بود.

قفل آنلاین متصل به نرم افزار باشگاه آپولو

قفل های مستقل بر روی کمدهای رختکن باشگاه های ورزشی نصب می شود و ورزشکاران در زمان ورود با دریافت دستبند مخصوص می توانند کمد مربوطه را باز کنند. در نرم افزار آپولو امکان اختصاص کمدهای (VIP)، اجاره کمد و اختصاص کمد های رایگان نیز تعبیه شده است. قفل‌های کمد باشگاه ورزشی از پلاستیک های با کیفیت می باشد.

قفل آفلاین متصل به نرم افزار باشگاه آپولو

گیت تردد یک ابزار مکانیکی برای کنترل ورود و خروج ورزشکاران در مجموعه های ورزشی است. گیت های کنترل تردد در چند گروه مختلف دسته بندی می شوند که پرطرفدارترین آنها گیت های کنترل تردد میله ای (سه شاخه) و شیشه ای است که بر اساس نیاز می توان از گیت های مشابه مانند گیت های باله ای یا فلاپ دار هم استفاده کرد. کلیه گیت ها قابلیت نصب دستگاه کنترل تردد تشخیص چهره ، اثر انگشتی و یا کارت خوان را دارا می باشند.

گیت تردد متصل به نرم افزار باشگاه آپولو

در زمان ثبت نام با استفاده از وب کم ، تصویر ورزشکار در سیستم ثبت می شود و تمامی فرم های مربوط به ورزشکار با تصویر خود او نمایش داده میشود.

وب کم متصل به نرم افزار باشگاه آپولو

دستگاه چاپ فیش به صورت برخط عمل کرده و با زدن اثر انگشت یا شناسایی چهره و یا نشان دادن کارت ، رسید برای ورزشکار چاپ کرده که مشخص میکند چند جلسه از کل جلسات او باقیمانده است و یا اینکه چقدر در کارتش اعتبار دارد.

فیش پرینتر متصل به نرم افزار باشگاه آپولو

دستبندهای الکترونیکی مجهز به تراشه های هوشمند RFID و MIFARE ( قابل شارژ ) بوده و قابل استفاده برای قفل ها و دستگیره های الکترونیکی در اماکن تفریحی ورزشی ، سازمان ها و مراکز مجهز به کمدهایی با قفل هوشمند می باشند. این مچ بندها به همراه قفل‌های کمدی استخری در کنار اتوماسیون ورزشی ، یک مجموعه هوشمند را فراهم می آورند.
دستبند متصل به نرم افزار باشگاه آپولو

امکانات ویژه

قابل اضافه کردن به نرم افزار پایه

داشبورد مدیر
داشبورد مربی
داشبورد ورزشکار
قفل کمد آنلاین
ارسال پیامک
فیش پرینتر
پرداخت شهریه اینترنتی
سیستم اعتباری
باشگاه مشتریان
مدیریت خدمات
مدیریت استخر
مدیریت بوفه

مدیریت سانس ها و

بلیت فروشی استخر

مرور کلی امکانات نرم افزار آپولو

نرم افزار باشگاهی آپولو با معرفی ماژول ویژه مدیریت سانس ها و مدیریت استخر توانسته است که سرعت ارایه خدمات و کارایی استخرها را افزایش دهد. با استفاده از امکانات ماژول نرم افزار آپولو می توانید استخر خودتان را به صورت کامل و با هر سطح از دانش کامپیوتری مدیریت کنید. این ماژول از نرم افزار آپولو موجب سرعت در پذیرش و کاهش هزینه های عمومی و نیروی انسانی می گردد تا مدیریت یک استخر که شامل بخش های مختلف از جمله فروش کارت استخر ، مدیریت بوفه ، ماساژ ، حمام سنتی و … میشود را برایتان آسان کند.