آپولو چیست ؟

آپولو یک ابزار پیشرفته اتوماسیون است که ترکیبی از سخت افزار و نرم افزار را در کنار هم فراهم آورده تا مجموعه ها و اماکن ورزشی با استفاده از این بستر بتوانند باشگاه خود را به آسانی مدیریت کنند. برای اولین بار در حوزه اتوماسیون کشور، برند APOLLO امکانات و ماژول هایی را در خود جا داده است که پاسخگوی تمام نیازها بوده و تا به الان کامل ترین بستر موجود برای هوشمندسازی باشگاه های ورزشی می باشد.

APOLLO تمام مسائل مدیریتی، امنیتی، کنترل تردد، حسابداری، ثبت نام، شهریه، حقوق، مسائل مربوط به مربیان و ورزشکاران را پوشش داده و کمک میکند تا باشگاه خود را در سطح جهانی اداره و مدیریت کنید. با استفاده از ساختار تحت وب و اپلیکیشن APOLLO همه چیز تحت کنترل مدیران خواهد بود. علاوه بر توجه به کیفیت و امنیت این بستر به قیمت گذاری آن نیز توجه ویژه ای شده است تا استفاده از آن برای مدیران مقرون به صرفه باشد.
در ویدیو بالا به صورت مختصر مراحل هوشمند سازی با استفاده از آپولو برای شما شرح داده شده است که پیشنهاد میکنیم این ویدیو را مشاهده کنید.

مشاوره رایگان تلفنی

فرم زیر را پر کرده و ارسال کنید تا کارشناسان آپولو در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.
کارشناسان ما این آمادگی را دارند که به صورت رایگان، شما را در تمامی مراحل همراهی کنند حتی اگر این مشاوره در جهت آگاه سازی شما باشد.

آپولو هوا کنید

  صفر تا صد آپولو را بدانید

  اگر میخواهید با امکانات نرم افزار آپولو آشنا شوید و بدانید چطور باشگاه شما را هوشمند می کند، وارد صفحه مرور کلی امکانات شده تا بیشتر با آن آشنا شوید. تمامی فرایندها ، امکانات و سخت افزارهای لازم در این صفحه توضیح داده شده است. امکانات مورد نیاز برای هوشمندسازی انواع باشگاه های خصوصی و اماکن ورزشی دولتی در بستر آپولو برای مدیران باشگاه ها فراهم شده است. سیستم جامع APOLLO مدیران باشگاه ها را قادر می سازد تا تمام بخش های عملیاتی کسب و کارشان را در هر مکانی که هستند، کنترل و مدیریت کنند.

  مرور کلی امکانات

  آپولو هوا کنید

  اگر هوشمند سازی یک مجموعه ورزشی بزرگ برایتان سخت است و یا اداره یک باشگاه کوچک برایتان هزینه زیادی دارد،

  اجازه دهید ما برایتان آپولو هوا خواهیم کرد.