2 روش برای هوشمندسازی باشگاه ورزشی

توسط ۲۷ آبان ۱۳۹۸ آذر ۱۵ام, ۱۳۹۸ مقالات
2 روش برای هوشمندسازی باشگاه ورزشی

در پست قبل مزایا و معایب استفاده از روش های سنتی و مدرن برای اداره باشگاه های ورزشی را بررسی کردیم. اما در ادامه قصد داریم 2 روش برای هوشمندسازی باشگاه ورزشی را برایتان ذکر کنیم تا از خصوصیات و ویژگی های باشگاه های مدرن آگاهی پیدا کنید.

مدت زمان مطالعه : 1 دقیقه
فهرست :

  • هوشمند سازی جزئی باشگاه های ورزشی
  • هوشمند سازی کلی باشگاه های ورزشی

امروزه تکنولوژی و بهره مندی از فناوری های نو از اهمیت بسیاری برخوردار بوده و روزانه در سراسر جهان شاهد خبرهای جدیدی از انتشار نرم افزارهای گوناگون برای بهبود کیفیت زندگیمان هستیم. برای هوشمندسازی باشگاه های ورزشی هم می توانید به صورت جزیی و هم می توانید از یک نرم افزار جامع بهره‌مند باشید. در ادامه سعی داریم اطلاعاتی در مورد هرکدام از این روش ها در اختیار شما قرار دهیم و شما را در انتخاب مطلوبتر یاری کنیم.

هوشمندسازی باشگاه ورزشی به صورت جزئی

هوشمند سازی باشگاه ورزشی به صورت جزیی از جمله روش هایی است که تا حدودی در برخی از باشگاه های ورزشی شاهد آن هستید. در این روش فقط بخشی از یک باشگاه ورزشی هوشمند می شود و سایر بخش ها به روش های سنتی کنترل می شود. مثلا در یک باشگاه ورزشی فقط بخش مدیریت شهریه و بوفه تحت کنترل نرم افزارهای ویژه قرار می گیرد و یا فقط بخش ورود و خروج اعضای یک باشگاه هوشمند می شود.

این روش مدیریت نسبت به روش های کلاسیک بدون تردید از مزیت های ویژه ای برخوردار بوده و گام موثری در جهت پیشرفت های بعدی است اما برای یک مدیریت جامع این روش تنها تا حدودی موثر بوده و برای پوشش مشکلاتی که در سایر بخش ها ممکن است به وجود آید نیاز به هوشمند سازی به صورت کلی می باشد.

هوشمند سازی باشگاه ورزشی به صورت کلی

مدیریت هوشمند باشگاه ورزشی این امکان را فراهم می آورد تا اعضای یک باشگاه ورزشی بتوانند در بستر این نرم افزار با هم در ارتباط باشند. مربیان برای ارزیابی عملکرد ورزشکاران می توانند اطلاعات لازم را به صورت جداگانه در پنل آنها قرار داده و از اتلاف زمان برای ارزیابی های جداگانه جلوگیری کنند و همچنین ورزشکاران با دریافت فیدبک های مفید و ارزیابی های کلی از عملکردشان به صورت دوره ای انگیزه لازم را برای ادامه فعالیت خواهند داشت.

هوشمند سازی با نرم افزار آپولو

نرم افزار آپولو با ارائه خدمات در بخش های زیر، هوشمندسازی باشگاه ورزشی هم به روش جزئی و هم به روش کلی را در بستر خود فراهم آورده است:

پنل مدیر نرم افزار آپولو برای هوشمندسازی باشگاه ورزشی

نرم افزار آپولو شما را قادر میسازد در هوشمندسازی باشگاه‌تان گام موثری بردارید. اطلاعات کامل در مورد قیمت نرم افزار آپولو و نحوه عملکرد آن توسط همکاران ما در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

شرکت افق فرا ویژن مجری هوشمند سازی باشگاه های ورزشی سراسر ایران ، آمادگی بررسی باشگاه یا مجموعه ورزشی تان را داراست.

نظر خود را بنویسید