4 نکته مهم در خرید نرم افزار باشگاه ورزشی

توسط ۶ بهمن ۱۳۹۷ آذر ۱۵ام, ۱۳۹۸ مقالات
آپولو چیست - 4 نکته مهم در خرید نرم افزار باشگاه ورزشی

یک سیستم مدیریت باشگاه ورزشی به شما کمک خواهد کرد تا از هدر رفتن وقت کارکنان خود جلوگیری کنید، تمام جنبه های کسب و کار را سازماندهی کرده و قرار ملاقات هایتان را تنظیم کنید. اما آیا میدانید برای خرید نرم افزار باشگاه ورزشی به چه نکاتی توجه کنید. برای یافتن پاسخ این سوالات، در ادامه این پست با ما همراه باشید.

برای خرید نرم افزار باشگاه ورزشی چه نکاتی را باید بدانید؟

اعضای باشگاه بدنسازی انتظار دارند که ابزار و برنامه های آموزشی خاصی را از طریق دستگاه تلفن همراه خود به راحتی دریافت نمایند و باشگاه شما باید به این روند رو به رشد نزدیک شود. از دنبال کردن پیشرفت تمرینات تا رزرو کلاس ها و حتی پرداخت صورتحساب، عملیات های اساسی باشگاه شما باید به آسانی و در دسترس و قابل استفاده در همه دستگاه ها باشد. برنامه تلفن همراه همچنین می توانند جامعه باشگاهی شما را تقویت کند و در برقراری ارتباط بهتر با مشتریان کمک نماید.

آیا این نرم افزار دارای اپلیکیشن تلفن همراه است؟

بعضی از شرکت ها می توانند یک اپلیکیشن سفارشی مخصوص باشگاه ورزشی شما ارائه دهند. بنابراین مشتریان می توانند این برنامه را دانلود کرده و به طور مستقیم با کسب و کار شما ارتباط برقرار نمایند. این کار می تواند راهی قدرتمند برای افزایش تعامل با اعضای باشگاه باشد و وفاداری مشتریان را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

آیا این نرم افزار می تواند با وب سایت باشگاه یکپارچه شود؟

آیا ارائه دهنده نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی برای یکپارچه سازی وب سایت باشگاه و ابزارهای وب برنامه ای دارد؟ نرم افزار مدیریت باشگاه باید نام تجاری شما را انعکاس دهد و مشابه وب سایت باشگاه، تجربه ای بی نظیر برای کاربران فراهم نماید به این ترتیب، مهم است که مطمئن شوید که سیستم مدیریت باشگاهی می تواند با سایت فعلی شما ادغام گردد.

بسیاری از ارائه دهندگان نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی میتوانند یکپارچه سازی کامل و ابزارهای وب مختلفی را ارائه دهند که با تمامی پلتفرم های اصلی وبسایت مانند WordPress، Wix، Weebly و Squarespace کار می کنند. بررسی کنید که وب سایت شما با نرم افزار مدیریت باشگاهی سازگار است و اعضا می توانند در یک مکان مرکزی عملیات مشاهده برنامه دوره ها، رزرو و پرداخت را انجام دهند.

ارائه دهنده نرم افزار مدیریت باشگاهی از مشتریان خود چگونه پشتیبانی می کند؟

از فرآیند راه اندازی تا پشتیبانی فنی مداوم، شما نیاز به ارائه دهنده نرم افزاری دارید که می تواند به سرعت پاسخ دهد و مشکلات پیش آمده را حل کند.

پشتیبانی مشتری ممکن است یک بخش منابع آنلاین شامل تمام جنبه های نرم افزار (پرسش های متداول، پست های وبلاگ، فیلم های آموزشی و غیره)، چت زنده، پشتیبانی با ایمیل و یا از طریق تلفن باشد. به دنبال ارائه دهندگانی باشید که متعهد به خدمات مشتری هستند.

نیازهای دقیق شما چیست؟

اکثر نرم افزارها قابلیت های اساسی مورد نیاز برای اداره باشگاه ورزشی را فراهم می کنند. با این حال، برخی از ارائه دهندگان ممکن است در بخش های خاصی نسبت به دیگران مانند بازاریابی، مشارکت اجتماعی یا برنامه تلفن همراه قوی تر باشند. همچنین طیف وسیعی از ویژگی های اضافی برای نرم افزار مدیریت باشگاهی وجود دارد که می تواند تجربه کاربران شما را بهبود بخشد و عملیات کلی کسب و کار را تسهیل نماید.

قبل از خرید نرم افزار باشگاه ورزشی مناسب، باید دقیقا بدانید چه چیزی لازم دارید. تیم کارکنان شما وقت خود را چگونه صرف می کنند؟ شما چه بخش هایی را می توانید بهبود بخشید؟ اهداف کوتاه مدت و بلند مدت شما چیست؟

هر نرم افزار مدیریت باشگاهی متفاوت است و همراه با یک رابط کاربر منحصر به فرد، برنامه های تخصصی و ویژگی هایی است که یک تجربه متفاوت را به کاربران خود ارائه می دهند. اگر برای تعیین دقیق آن چیزی که کسب و کار شما را بهبود می بخشد وقت کافی بگذارید می توانید نرم افزاری را انتخاب نمایید که بیشترین و یا حتی همه نیازهای شما را پوشش دهد.

آپولو یکی از جامع ترین سیستم های اتوماسیون باشگاهی است که به تمام نکات بالا توجه کرده و امکان خرید نرم افزار باشگاه ورزشی مناسب را برای همه مدیران فراهم آورده است. شما میتوانید با مراجعه به صفحه امکانات یا لیست قیمت با آپولو بیشتر آشنا شوید. جهت دریافت مشاوره رایگان، فرم آپولو را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل کنند.

نظر خود را بنویسید