ما که هستیم

نشانی وب‌سایت ما: https://iranapollo.com.

کدامیک از اطلاعات شخصی شما را جمع آوری میکنیم و چرا؟

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات ارایه می‌شود جمع آوری می‌کنیم. آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه.

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما در صورت استفاده از آواتار، ممکن است به سرویس Gravatar ارایه شود. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy. پس از تایید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

رسانه

اگر تصویری را بر روی وبسایت ما آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر شامل داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) باشد. زیرا بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر وب سایت دانلود و استخراج کنند.

فرم‌های تماس

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است نام، آدرس ایمیل و وب سایت شما ذخیره شود. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را ذکر کنید برای زمانی که میخواهید نظر دیگری را بنویسید.

اگر حساب کاربری دارید و به این سایت وارد می‌شوید، ما کوکی موقت را برای تعیین اینکه آیا مرورگر شما کوکی‌ها را قبول می‌کند تنظیم می‌کنیم. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و هنگامی که مرورگر شما را آن می بیند از بین میرود.

همچنین هنگام ورود به سیستم کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم شما را ذخیره کنند. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما گزینه “مرا به یاد داشته باش ” را انتخاب کنید. ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است و بعد از یک روز منقضی می‌شود.

چه مدت اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم؟

اگر یک نظر را در سایت ما ثبت کنید، نظر و متا دیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما به جای برگزاری آنها در یک خط موثر، می توانیم به طور خودکار هر نظر را پیگیری ، تصدیق و تایید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما اطلاعات شخصی شان را که در مشخصات کاربری آنها وجود دارد، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظری ثبت کرده اید، می‌توانید جهت دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارایه کرده اید، درخواست دهید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه می داریم را پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

داده‌های شما را کجا ارسال می‌کنیم؟

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ بررسی شود.